Havadan 360 Derece Video ve Fotoğraf Çekimi

 

Havadan 360° Derece Fotoğraf ve Video Çekimi

Artık Havadan 360° Derece Hem Video Hem de Fotoğraf Çekimi Mümkün

Siz değerli müşterilerimize bir çok alanda yardımcı olabilmek adına uzun süredir havadan 360° derece fotoğraflar çekiyorduk. Ancak bazı projeler için sadece fotoğraf yeterli gelmiyordu , video çekimi ihtiyacı da oluyordu. Günümüz teknolojisinde artık herşey mümkün. Biz de gerekli ekipmanların teminini yaptıktan ve testleri tamamladıktan sonra artık havadan 360 derece video çekimine başlamış bulunmaktayız.

 

Düşünün ki bir inşaat alanının tamamını görüntülemek ve sadece o an baktığınız gördüğünüz açıyı değil , tüm açılara aynı anda bakabilmek istiyorsunuz. İşte 360 derece video burada devreye giriyor. İzlediğiniz videoyu sağa sola yukarı ve aşağı çevirerek alanın her tarafını görebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

 

Veya düğün çekimi talep ettiniz. Hem havadan hem de yerden 360 Derece çekimler yapabiliyoruz. Hatta bunları canlı olarak yayınlayabiliyoruz.Düğüne gelemeyen , ama gelmeyi izlemeyi çok isteyen davetlileriniz için Facebook sayfanızda düğününüzü canlı olarak ve 360 derece olarak seyrettirebiliyoruz.

 

Şehrinizdeki parklar , tarihi alanlar , sahiller , özel binalar gibi alanlarında web sayfanızda 360 derece fotoğraflarının ve videolarının yer almasını isteyebilirsiniz.

360 Derece Çekimler Neden Önemli ? 

Çünkü çektiğiniz alanın her bir köşesini tek bir bakış açısından değilde dört bir açıdan izleyebilmenizi sağlar.

Uzak yerlerden gelicek olan ziyaretçilerinizin beldenizi , tatil köyünüzü daha kolay biçimde tanıyabilmesi ve hatta içindeymiş , kendisi gelmiş görmüş gibi gezmesine olan sağlamaktadır.Bu hizmet sizin potansiyel müşterileriniz açısından inanılmaz bir farkındalık yaratarak , rakiplerinizden bir kaç adım önde olmanıza olanak sağlar

Peki bu nasıl oluyor ? 

Çok basit. Özel kameralarla çekim yapıyoruz.Daha sonrasında elde edilen 2 ile 8 arasındaki video veya fotoğrafı özel montaj bilgisayarlarımızda birleştirerek ve yapılması gereken düzenlemeleri yaparak 360 video fotoğraf dediğimiz hale getiriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda renklendirmelerini veya montajlanmasını istediğiniz görüntüleri montajlıyoruz. Yine isteğiniz doğrultusunda yazı , logo gibi eklemeleri yapabiliyoruz. 

Size de bunları web sitenizde yayınlamak kalıyor. Bu güzel hizmetten yararlanmak isterseniz , 

Tek yapmanız gereken bizi aramak

İletişim

0 ( 850 ) 304 16 34 

0 ( 533 ) 506 80 17 

Numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Örnek fotoğraf ve videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.