Hizmetlerimiz

   Drone Kiralama

    Teknolojiyi Kullanmak

 
      Günümüzde bazı iş alanlarında yapılan işi takip edebilmek için kuş bakışı görüntü almak gerekebilir. Bunlar genellikle şantiye işleri, inşaat, futbol karşılaşmalarının izlenmesi ve film çekimleri gibi alanlardır. Yeni teknoloji sayesinde bu tip işler artık insansız hava araçları olarak bilinen drone yardımıyla risk almadan güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Bu çerçevede drone kullanımın yaygınlaşmasıyla drone kiralama şirketleri bu konuda hizmet vermektedir.
 
     Modern Hizmet
 
      Firmamız 34flycam de bu konuda hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize drone kiralama konusunda cazip seçenekler sunmaktadır. Drone kiralama konusunda kullanım alanları sadece yukarıda bahsi geçen işlerle sınırlı olmayıp sevgililer için özel sürprizler veya özel günler için organizasyonlar konusunda da firmamız müşterilerinin yanındadır. Bu yöntemle işlerin güvenli yapılabilmesinin yanı sıra yüksek kalitede görüntü de elde edilebilmektedir.
 
     Özellikle şantiye alanlarında işin gidişatını izlemek ve iş güvenliği gibi konuları takip etmek için yapılan işlerde çok geçerli ve kullanışlı bir yöntemdir. Bu bakımdan drone kiralama yaygın olarak tercih edilebilmektedir. Özellikle futbol müsabakaları ve dizi çekimlerinde alçalıp yükselmek suretiyle farklı yüksekliklerde çekim yaparak geniş açılardan görüntü sağlanabilmektedir. Bu özellik aynı zamanda diğer işler için de benzer avantajlar sağlar.
 
     Uçan Gözler
 
      Sağladığımız hizmetlerde kullandığımız ekipmanlar her konuda beklentiye cevap verebilecek teknolojik alt yapıya sahiptir. Hizmetlerimizde kullanılan modeller DJI S1000, dji inspire 1, dji inspire pro gibi 4K kalitede Havadan Çekim yapabilen modeller olup havada kalma süreleri ve görüntü kaliteleri açısından son teknoloji cihazlardır. Bu cihazları seçerken ve kullanırken rüzgâr yönü ve hava koşulları da büyük önem taşımaktadır.
 
     İyi Hizmet
 
      Son dönemlerde popüler hale gelen bu havadan çekim iş kolunda pek çok firma türemiştir. Öyle ki bazı kişiler Sadece web sayfasına istinaden taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmaktadır. Bu konuda hizmetin kesintisiz ve tam olması önemlidir. Bunun bilincinde olan 34flycam profesyonel desteği ile müşterilerinin yanındadır. Zira bu hizmetlerde olması muhtemel kesinti her zaman sadece para ile ölçülemeyecek düzeyde olmayıp ciddi prestij kayıplarıyla sonuçlanabilir. Bu da müşteri kaybı ya da olumsuz referanslara yol açabilir. Bu bakımdan bu konuda seçim yaparken müşterilerimize son derece dikkatli olmalarını ve kendilerini yolda bırakmayacak firmalarla çalışmalarını öneririz.

Havadan İnşaat / Fabrika

    Görüntülemenin Önemi
 
      İnşaat ve şantiye işlerinde bazen de fabrikalarda yukarıdan kuşbakışı görüntü alabilmek ara sıra çok gerekli olabilmektedir. Yapılan işleri en sağlıklı ve güvenli olarak takip edebilmenin ve izleyebilmenin yolu dronlarla yukarıdan görüntü almaktadır. Geçmişte bu teknoloji yaygınlaşmadan önce bu işler son derece riskli ve güvenlik olmadan yapılmaktaydı. Üstelik alınan görüntülerin kalitesi ve netliği de bu derece yüksek olmamaktaydı. Günümüzde havadan inşaat /fabrika izlemeleri bu yolla hem güvenli olarak hem de kaliteli olarak yapılabilmektedir.
 
     Kullanım Alanları
 
      Bu harika teknolojinin kullanım alanları yalnızca havadan inşaat/fabrika izlenmesi değil, özel günlerdeki organizasyonlar hatta sevgililere yapılacak sürprizler dahi olabilmektedir. Bunların yanı sıra maçların izlenmesi için çekilen görüntüler, film çekimlerinde yapılan çalışmalarda bu teknolojiden faydalanılmaktadır.2012 yılında müşterilerimize bu hizmeti vermek için kurulan firmamız 34flycam havadan inşaat/fabrika izlenmesinin yanı sıra bu tip özel organizasyonlar ve farklı isteklere cevap verebilmek için siz değerli müşterilerimizin yanındadır.
 
     Cihaz Tipleri
 
      Bu hizmet için kullandığımız cihazlar gerek görüntü kalitesi gerekse havada kalış süreleri açısından tatmin edici özelliklere sahip cihazlar olup dronların iyi sınıflarda olan tipleridir.DJIS1000 ,djı inspire 1,dji inspire pro 4k gibi modellerle havadan inşaat/fabrika için full hd kalitede görüntüyü sağlamanın yanı sıra farklı amaç ve kullanımlar için bu hizmet firmamız tarafından müşterilerimize sağlanmaktadır. Bu cihazların kullanımını etkileyen uçuş süreleri ve hava koşulları gibi faktörler bulunmaktadır. Bu bakımdan uygun hava koşuluna uygun cihaz kullanılmalıdır.
 
     Kalite
 
      Bu konularda iyi bir ekipmanın yanı sıra profesyonel kadro ile kesintisiz hizmeti sağlayabilmek son derece önemlidir. Zira son dönemlerde bazı kurumsal kimliği olmayan kişiler taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışarak fatura dahi kesemeden bu işi yapmaya çalışmaktadırlar.34flycam bu konuda müşterilerine kurumsal bir yaklaşım sergilerken müşterinin isteğine özel hizmeti sağlamak gayreti içerisindedir. Bu çerçevede teknik hizmetlerin yanı sıra sanat alanında da film yapımcılarına hizmet vermektedir. Film çekimlerinde kuş bakışı görüntü elde edilmesi gereken yerlerde firmamız yapımcı şirketler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra özel günler ve organizasyonlarda müşterilerin beklentisi doğrultusunda hizmetindedir. Referanslarımız ve görüntülerle çekimler web sayfamızda mevcuttur. Oradan inceleyebilirsiniz.


Havadan Canlı Yayın

    İş Dünyasında
 
      Farklı iş kollarında faaliyet gösteren kuruluşlarda yapılan işin takibi zaman zaman zorlaşabilmektedir. Buna örnek iş kollarından biri de inşaat sektörüdür. Yapılan işin takibi bazen kuşbakışı bir izleme gerektirebilir. Örneğin şantiye işleri. Şantiyeyi gerek işlerin ilerlemesi açısından gerekse iş güvenliği açısından havadan canlı yayın sayesinde takip edebilmek mümkün olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile başlangıçta yalnız hobi olarak kullanılan dronlar artık iş takibi için de kullanılmaya başlanmıştır.
 
     Farklı Kullanım Alanları
 
      Havadan canlı yayın sadece iş takibi değil aynı zamanda sevgiliye yapılacak sürprizler, sürpriz evlilik teklifleri gibi romantizm yaratmak isteyenler için karşısındaki kişiye bir çeşit ulaşım aracıdır. Firmamız 34fly cam de tüm bu kullanım amaçları için siz değerli müşterilerimize havadan canlı yayın yapmayı sağlayan birkaç farklı ekipman modeliyle hizmet vermektedir. Havadan canlı yayın için kullandığımız modellerDJIS1000 , D JI İnspire 1 ,dj inspire pro 4k,olup full hd kalitede çekim yapabiliyoruz. Büyük inşaat projelerinin yanı sıra profesyonel futbol kulüpleri, dizi ve film yapım şirketleri bu hizmetlerimizden faydalanan kuruluşlar arasındadır.

Hizmet Türleri
 
      İstenen hizmetler farklı farklı olabilmektedir. Haliyle drone kiralama fiyatları da yapılan işe göre değişmektedir. Örneğin bir inşaatı veya şantiye alanını izlemek veya bir futbol karşılaşmasını izleyip kayıt altına almak için farklı sürelerde havada kalabilecek dronlara ihtiyaç vardır. Bu çerçevede drone kiralama fiyatları da bu iki iş için farklı olacaktır. Bunun yanı sıra sevgiliye yapılması planlanan sürpriz veya başka türlü bir organizasyon için kiralanması durumunda drone kiralama fiyatları işe göre değişkenlik gösterecektir. Kullanılan cihazlar DJI S1000, DJI İnspire 1,dji inspire pro 4 k olup cihaz modelleri de halliye drone kiralama fiyatları bu modellerden etkilenir. Kullanılan pilin dayanım süresi iç ve dış mekân izlenmesi gibi konular da göz önünde bulundurularak 900 ile 1700 TL arası fiyatlar söz konusudur.

Havadan Fotoğraf Çekimi

    Zamanımız hızla ilerlemekte olduğundan zaman ile gelişen olayları da ölümsüzleştirmek için fotoğraf, video vb. çekimler yapıyoruz. Her insanın mutlaka yaptığı bu işler sonucun da zaman ilerledikçe çıkarıp bakabileceğimiz anılarımızın da bizim ile beraber geldiğini görmekteyiz ve bunun sonucunda mutlu olmaktayız. Anı ölümsüzleştirmek gelecekte hep hatırlamak için bazı geçmiş güzel anılarımızın bizim ile beraber gelmesinden hoşnut kalırız. Bu sayede yeni teknolojiler yeni görüntü elemanları ile teknoloji bir çağ daha atlamış oluyor. Örneğin bazen gerekli açıyı bulamadığımızdan istediğimiz güzellikte fotoğraf çekimi gerçekleşmiyor.
 
 İste bu yüzden tam aradığımız icat:
 
     Havadan Fotoğraf Çekimi bu yeni ve muhteşem buluş ile artık açı derdi son olacaktır. İstediğimiz kalite de ve açı da yeni fotoğraflar elde etmek artık mümkün olmaktadır. Bu sayede geniş kalabalık ortamlar da kocaman bir topluluk olarak bile selfie çekmemiz mümkün olmaktadır. Bu sayede gerektiğin de çokça güzel an ve kareler yakalayabilmekteyiz.
 
     Artık tüm ailenin sığacağı koca selfilerden korkmayın
 
     Eğer bir düğün veya daha farklı bir organizasyonunuz var ise ve bazen yerden çekim olsa bile tüm alanı kaplamıyor. Gözden kaçan yerler ve anılar çıkabiliyor. İşte bu gibi durumların artık olmasını engellemek için Havadan Fotoğraf Çekimi ile karşımıza çıkacak tüm olaylardan sıyrılmış olabileceksiniz. Çünkü birden çok alanı tek bir kareye sığdırmak için istenilen yükseklikten çekim olanağı sağlayan Havadan Fotoğraf Çekimi sayesin de pek çok anı aynı kare de sığdırarak gelecekteki fotoğraf albümünüzün daha büyük olmasını sağlayacaksınız. Bütün sevdiklerinizin bir arada iken çekilen fotoğrafını gördüğünüz de bunu yaptığınıza sevinmekten başka bir duyguyu sokmayacağınızdan eminiz. Bu sayede onlarca anı tek bir karede olmaktan ziyade farklı açılar ile de sizi mest edecektir.

Havadan Video Çekimi

    Teknoloji
 
      Teknolojinin gelişmesiyle video çelme konusu da buna paralel olarak gelişmiştir. Daha eski dönemlerde çoğumuzun hatırlayacağı üzere omuz üzerinde taşınan büyük kameralar vardı. Çekim yaptığımız kasetler videoteyp denen cihazlarda izlenirdi. Daha sonra 8 mm lika kasetlere aynı kayıtlar yapılmaya başlandı. Derken dijital kasetler. Bu gün ise akıllı telefonlarımız sayesinde dünyayı cebimizde taşıyoruz. Bulunduğumuz yerlerde bu gün hemen hepimiz video çekimi yapabilecek durumdayız. Ya yukarılarda? Tepeden kuş bakışı görüntü almak istediğimizde havadan video çekimi yapabilecek durumda olmamız gerekir.
 
     Kuşbakışı İzlemek
 
      Bu gün bazı meslek gruplarında yapılan işi izlemek ve kaydetmek gerekmektedir. İnşaat ve şantiye işleri bunlardan biridir. Hem yapılan işi takip edebilmek hem de iş güvenliği kurallarının ihlal edilip edilmediğini gözlemlemek için havadan video çekimi bu tip işler için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra futbol karşılaşmalarının çekiminde, dizi ve filmlerin çekiminde de havadan video çekimi kullanılan bir yöntemdir. Havadan video çekimi için kullanılan araçlar dronlardır. Firmamız 34flycam bu konuda ihtiyaç sahiplerine bu hizmeti sağlamak üzere 2012 yılında kurulmuş ve müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Havadan şantiye ve fabrika izlemek, maç izlenmesi film çekimlerinin yanı sıra sevgiliye özel mesajlar verebilmek veya benzeri organizasyonlar gibi uygulamalarla da hizmet verebilmekteyiz.